Nepřístupný dokument, nutné přihlášení

Ukázka obsahu:

Nuda ve škole - díl 1-5

Garance 8.6.2015, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:36:45

Co to je nuda a proč se děti ve škole nudí? Jak vlastně poznáme, že se žák v danou chvíli nudí? Které děti se ve škole nudí? V tomto semináři si postupně nudu "rozpitváme" a spolu s lektorkou se zamyslíme nad tím, kdy se žáci nejčastěji nudí a jak jí úspěšně zabránit.

Kapitoly videa

Nenechme se zmást, že nudou jsou ohroženy pouze nadprůměrně chytré děti. Každé dítě se totiž nudí z jiného důvodu. Cílem tohoto semináře je přiblížit Vám nudu z pohledu žáka a pomoci se zamyslet, jak děti motivovat, aby na "nudění se" neměly čas.

Lektor

Mgr. Kateřina Kubíková, Ph.D.

Je absolventkou Fakulty pedagogické Západočeské univerzity v Plzni, kde také v současné době přednáší na Katedře psychologie a pracuje na pozici odborného asistenta, kde je jejím hlavním oborem pedagogická psychologie a psychologie práce.

Po studiích pracovala na Základní škole, kde působila jako učitelka a školní psycholožka. Zkušenosti sbírala také v montessori škole v Praze jako externí psycholog.

Dále pracuje jako lektorka v oblasti dalšího vzdělávání učitelů, je autorkou i tutorkou e-learningových kurzů v oblasti sociální a pedagogické psychologie, kde předává zkušenosti a nejnovější poznatky z oblasti vývojové, sociální a pedagogické psychologie a pomáhá s jejich aplikací do praxe.

Nuda ve skole.pdf 0.4 MB
e-mailem
odkaztisknout
Normální Velké Obří